Wedstrijden+uitslagen

Wst programma 2017-2018 def.
Uitslagen
Winter 2018/2019

Tussenstand ZWC
Peter van Bovene 67
William Punt 63
Elle Wien 61

17 november
ZWC 2
Dames
Bep Scharrenburg 37
Kristin Enkelaar 36
Heren
Fred Geerlings 36
Peter van Bovene 34
Ernst de Boer 32

15 november
9- holes
Dames
Marion Vogelaar 18
Bep Scharrenburg 17
Heren
Hans de Weerd 20
Bert van Klingeren 20
Ferry Feije 18

10 november
ZWC1
Dames
Elle Wien 30
Heren
Edwin Roose 36

3 november
Wildwedstrijd
Team 13 Kees Gerritsen en Joop Faber 50.8
Team 3 William Punt en Angelique Sibon 51
Team. 7 Hans de Weerd en Thijmen van Zijl 52.6
Troostbeker: Alice en Ferdinand Sala 66.2

1 november
Mixed Morning strokeplay
Dames
Liz Lekransy 60
Heren
Joop Faber 57
Bert Hoekman 57
Jiska Marsal 57

Zomer 2018
27 oktober
Maandbeker
Dames
Angelique Sibon 28
Elle Wien 28
Heren
Victor Roose 35
William Punt 33
Norbert Troost 32

Uitslag Mixed Morning zomercompetitie 2018
Dames
Liz Lekransy 334
Elma August de Meijer 320
Marion Vogelaar 286
Heren
Fester Klok 335
Hans de Weerd 324
Herman Schouten 322

25 oktober
Mixed Morning
Dames
Marion Vogelaar 30
Liz Lekransy 29
Heren
Jiska Marsal 36
Fester Klok 34
Herman Schouten 34

18 oktober
Nachtwedstrijd
Dames
Elle Wien 24
Kristin Enkelaar 23
Angelique Sibon 19
Heren
Tycho Roose 30
Norbert Troost 30
Dennis Peek 29

9-holes wedstrijd
Dames
Maria de Jong 15
Liz Lekransy 14
Heren
Herman Schouten 20
Jiska Marsal 17

13 oktober
Herfstwedstrijd
Dames
Maria de Jong 61
Angelique Sibon 67
Winny Hesterman 67
Heren
Dennis Peek 51
Fester Klok 52
Victor Roose 54

11 oktober
Winnaars Herenochtend competitie
Hans de Weerd 174
André vd Meer 167
Joop Faber 165
Herenochtend
Joop Faber 40
Bert Hoekman 37
IJp Verweij 37

7 oktober
Familiedag
Kevin en Denis Peek 64
Edwin Roose en Ronald van Rooijen 63
Raymond Foekens en Ad Diepgrond 62

4 oktober
Mixed Morning strokeplay
Dames
Mieke Groenevelt 63
Bep Scharrenburg 63
Heren
Bert Hoekman 52
Ferrie Feie 55
Fester Klok 56

29 september
Maandbeker
Dames
Maria de Jong 35
Marian Dekker 35
Heren
Fester Klok 36
William Punt 31

27 september
Dames
Liz Lekransy 33
Maria de Jong 30
Heren
Jiska Marsal 32
Andries Klarenbeek 31

20 september
9-holes
Dames
Jeannette Snijders 16
Liz Lekransy 13
Heren
William Punt 19
Gradus Jacobs 16

15 en 16 september
Matchplaykampioenschap
Jeugd
Tycho Roose
Dames
Elma August de Meijer
Heren
Norbert Troost

13 september
Eindstand TGV
Dennis Peek 195
Raymond Foekens 194
Kevin Peek 189
TGV 20
Peter van Bovene 21
Nico Mol 20
Ronald van Rooijen 20

Herenochtend
Bert Hoekman 37
Rolf Budding 34
Andries Klarenbeek 33

6 september
TGV 19
Kevin Peek 20
Raymond Foekens 20
Thijmen van Zijl 19

Mixed Morning strokeplay
Dames
Maria de Jong 58
Alice Sala- van Delft 58
Heren
Johan IJtsma 54
Fester Klok 60
André vd Meer 61

30 augustus
TGV 18
Denis Peek 20
Thijmen van Zijl 20
Gregor Holzer 20

Mixed Morning SBF
Dames
Jettie Zijlstra 40
Liz Lekransy 28
Heren
Herman Schouten 35
Gradus Jacobs 34
Hans de Weerd 32

25 augustus
Maandbeker
Dames
Elma August de Meijer 33
Anny Pijpers 29
Liz Lekransy 28
Heren
Dennis Peek 36
William Punt 36
Kevin Peek 35

23 augustus
TGV 17
Raymond Foekens 21
Ernst de Boer 18
Dennis Peek 17

16 augustus
TGV 16
Raymond Foekens 18
Kevin Peek 17
Demi Prins 17
9-holes wedstrijd
Dames
Maria Verhoeve 18
Maria de Jong 16
Liz Lekransy 16
Heren
Hans de Weerd 19
William Punt 18
IJp Verweij 18

9 augustus
TGV 15
Dennis Peek 21
Rob Roose 20
Andries Klarenbeek 19
Herenochtend
André vd Meer 43
William Punt 37
Jiska Marsal 36

4 augustus
Domcup
Dames
Elma August de Meijer 55
Angelique Sibon 57
Liz Lekransy 57
Heren
Hans de Weerd 53
Ron van Fraeijenhove 55
Thijmen van Zijl 56

2 augustus
TGV 14
Mariëlla Meijers 22
Onno Foekens 21
Jettie Zijlstra 20
Mixed morning strokeplay
Dames
Jettie Zijlstra 53
Liz Lekransy 53
Maria de Jong 57
Heren
Ron van Fraeijenhove 48
Johan IJtsma 53
Fester Klok 54

28 juli
Maandbeker
Dames
Liz Lekransy 40
Jettie Zijlstra 36
Elma August de Meijer 32
Heren
Dennis Peek 38
Thijmen van Zijl 37
William Punt 35
26 juli
TGV 13
Raymond Foekens 22
Jettie Zijlstra 22
Mariëlle Meijers 21
Mixed Morning
Dames
Jettie Zijlstra 36
Elma August de Meijer 32
Heren
Gradus Jacobs 34
William Punt 32
Fester Klok 31

23 juli
EGA Heelsum
9 holes
Dames
Astrid Quik 19
Heren
Gradus Jacobs 20
18 holes
Dames
Angelique Sibon 29
Heren
Rolf Budding 35

21 juli
Cross Country
Dames
Elma August de Meijer 48
Demi Prins 46
Wil van Mourik 45
Heren
Hans Berendsen 55
Kevin Peek 55
Onno Foekens 52

19 juli
TGV 12
Muur ter Schegget 21
Kevin Peek 20
Ell Wien 20
9 holes wedstrijd
Dames
Liz Lekransy 22
Elma August de Meijer 19
Heren
Ruud Muller 21
IJp Verwey 19

14 juli
Thuisblijverswedstrijd
Dames
Hanny de Laat-de Jong 41
Winny Hesterman-Eijsker 38
Marian Dekker 38
Heren
Gradus Jacobs 38
Paul van Tuin 37
Michiel van Klingeren 36

12 juli
TGV 11
Demi Prins 26
Fayah Roose 20
Ineke Lutterman-Veldhuizen 19
Herenochtend
Gradus Jacobs 39
Hans de Weerd 36
Johan IJtsma 36

5 juli
TGV 10
Ad Diepgrond 21
Jettie Zijlstra 19
Nick Westra 19
Mixed Morning
Dames
Elma August de Meijer 51
Marion Vogelaar 57
Anny Pijpers 59
Heren
Ron van Fraeijenhove 56
Andries Klarenbeek 57
Hans de Weerd 58

Strokeplay kampioenschap
30 juni
Dames
Angelique Sibon 141
Elma August de Meijer 143
Jettie Zijlstra 146
Heren
Denis Peek 119
Edwin Roose 122
Kevin Peek 125

28 juni
TGV 9
Wil van Mourik 26
Onno Foekens 21
Ronald van Rooijen 21
Mixed morning
Dames
Liz Lekransy 37
Elma August de Meijer 34
Maria de Jong 32
Heren
André v.d. Meer 38
Kees Gerritsen 37
Ruud Muller 33

23 juni
Maandbeker
Dames
Maria de Jong 39
Elma August de Meijer 36
Wil van Mourik 36
Heren
Thijmen van Zijl 38
William Punt 37
Ronald van Rooijen 37

21 juni
TGV 8
Elle Wien 22
Elma August de Meijer 21
Wil van Mourik 21
9-holes wedstrijd
Dames
Maria Verhoeven 21
Maria de Jong 20
Heren
William Punt 19
Andries Klarenbeek 18
Hans de Weerd 16

14 juni
TGV 7
Demi Prins 22
Kevin Peek 19
Onno Foekens 19
Herenochtend
Joop Geurts 43
Hans de Weerd 36
George Leermakers 35

10 juni
Jong en oud wedstrijd
Demi Prins en Wil van Mourik 57
Tycho Roose en Marian Dekker 53
Norbert Troost en Fabio Peperkamp Bringas 53

7 juni
TGV 6
Chiel Michel 22
Tycho Roose 21
Elle Wien 21
Mixed Morning
Dames
Liz Lekransy 56
Anny Pijpers 57
Heren
Herman Schouten 52
Fester Klok 54
Ruud Muller 57

31 mei
TGV5
Angelique Sibon 21
Elle Wien 21
Dennis Peek 20
Mixed morning afgelast

28 mei
EGA Harderwold
9 holes
Dames
Maria de Jong 13
Heren
André Bongaards 20
18 holes
Kevin Peek 42

26 mei
Dames
Anny Pijpers 27
Elma August de Meijer 33
Heren
Kevin Peek 38
Dennis Peek 36
Jan Wollaars 35

21 mei
Pinksterwedstrijd
Dames categorie 1
Maria de Jong 37
Tonneke Hendriksen 35
categorie 2
Wil van Mourik 34
Heren
Nout Hoekstra 39
Joop Faber 39
André vd Meer 36

17 mei
TGV 3
Fayah Roose 25
Margot Snel-Goedemans 21
Raymond Foekens 19

9-holes wedstrijd
Dames
Yvonne Pasanea 22
Mieke Groenevelt van Geloven 21
Elma August de Meijer 19
Heren
Johan IJtsma 21
André v.d. Meer 20
Andries Klarenbeek 19

10 mei
TGV 2
Bas de Groot 27
Victor Roose 21
Liz Lekransy 21

Hemelvaarts wedstrijd eclectic
Dames
Jettie Zijlstra 24
Maria de Jong 23
Marian Dekker 22
Heren
Arjen de Jong 28
Onno Foekens 24
Raymond Foekens 22

3 mei
TGV1 9 holes
Ruud Copijn 18
Bas de Groot 18
Dennis Peek 21
Mixed morning
Dames
Jettie Zijlstra 53
Liz Lekransy 53
Elma August de Meijer 55
Heren
Fester Klok 50
Hans de Weerd 50
Arjen de Jong 54
Tagalong (nieuw 9 holes strokeplay)
Beppie Verweij 14

27 april Oranjewedstrijd
12 uur
Dames
categorie 1
Maria de Jong 45
Mieke Groenevelt 47
Angelique Sibon
Categorie 2
Elle Wien 51
Maria Verhoeven 54
Inek Letterman 55
Heren
Categorie 1
Kevin Peek 50
Onno Foekens 51
Raymond Foekens 53
Categorie 2
Thijmen van Zijl 45
9 uur
Dames
Categorie 1
Tonneke Hendriksen 44
Mariëtte Scheltens 50
Categorie 2
Beppie Verweij 55
Marion Vogelaar 58
Heren
Categorie 1
George Leermakers 52
André vd Meer 53
Categorie 2
Ernst de Boer 58

26 april
Mixed morning SBF
Dames
Elma August de Meijer 39
Anny Pijpers 38
Jettie Zijlstra 36
Heren
Arjen de Jong 37
Andries Klarenbeek 36
Fester Klok 35

21 april
Maandbeker
Dames
Maria de Jong 38
Liz Lekransy 38
Annie Pijpers 38
Heren
Dennis Peek 37
Thijmen van Zijl 37
Kevin Peek 36

19 april
9 holeswedstrijd
Dames
Elma August de Meijer 21
Bep Scharrenburg 20
Jeannette Snijders 19
Heren
Johan IJtsma 20
Hans de Weerd 19
Arjen de Jong 19

12 april
Herenochtend 1
Arjen de Jong 38
Fester Klok 34
Hans de Weerd 34

Cross Country
8 april
Dames
Elma August de Meijer 50
Maria de Jong 45
Angelique Sibon 45
Heren
Fester Klok 55
Dennis Peek 54
Pete van Bovene 50

Mixedmorning 1(strokeplay)
5 april
Dames
Maria de Jong 51
Elma August de Meier 54
Liz Lekransy 61
Heren
Arjen de Jong 49
Joop Geurts 57
Johan IJtsma 57

Paaswedstrijd
2 april
Dames
Maria de Jong 38
Elma August de Meijer 34
Demi Prins 32
Heren
Norbert Troost 41
Johan IJtsma 40
Hans de Weerd 35

Winter
Einduitslag zaterdag winter competitie
Dames:
Angelique Sibon 378
Elma August de Meijer 377
Elle Wien 369
Heren
Thijmen van Zijl 405
Hans de Weerd 379
Edwin Roose 371

Maandbeker (ZWC 16)
Liz Lekransky 34
Anny Pijpers 34
Elle Wien 32
Tycho Roose 35
Joop Faber 34
William Punt 33

Einduitslag Mixed morning winter
Dames
Elma August de Meier 187
Jettie Zijlstra 184
Maria de Jong 181
Heren
Bert Hoekman 196
Fester Klok 192
Johan IJtsma 187

29 maart
Dames
Elma August de Meijer 42
Jettie Zijlstra 40
Mariëtte Scheltens 40
Heren
Bert Hoekman 44
Joop Faber 42
Fester Klok 40

24 maart
Tussenstand ZWC
Thijmen van Zijl 369
Angelique Sibon 347
Hans de Weerd 346
ZWC15
Dames
Elle Wien 46
Angelique Sibon 45
Elma August de Meijer 42
Heren
Hans de Weerd 46
Edwin Roose 42
Denis Peek 41

22 maart
Commissieswedstrijd
Gewonnen door:
Mieke Groenevelt van Geloven
Fester Klok
Peter van Bovene
Gradus Jacobs

17 maart
ZWC 14
Dames
Angelique Sibon 41
Elma August de Meijer 41
Annie Pijpers 36
Heren
Ronald van Rooijen 44
Hans de Weerd 41
Paul van Tuin 39

15 maart
9 holes wedstrijd
Dames
Elma August de Meijer 25
Liz Lekransy 21
Heren
William Punt 22
Johan IJtsma 22
Jiska Marsal 20

10 maart
ZWC 13
Dames
Jettie Zijlstra 43
Angelique Sibon 37
Fayah Roose 37
Heren
Thijmen van Zijl 45
Norbert Troost 42
Edwin Roose 41

Eindstand Herenochtend
Joop Faber 117
Johan IJtsma 115
Fester Klok 111

8 maart
Herenochtend
Jiska Marsal 44
Hans de Weerd 42
Fester Klok 41

Eindstand Pitch & Putt 2017-2018
Dames
Jettie Zijlstra 177,9
Elma August de Meijer 178,9
Angelique Sibon 180
Heren
Paul van Tuin 153
Kevin Peek 154,1
Dennis Peek 157

3 maart
Pitch & Putt 4
Dames
Jettie Zijlstra 57,3
Angelique Sibon 62
Elma August de Meijer 62,3
Heren
Peter van Bovene 54,7
Kevin Peek 56,7
Denis Peek 57

24 februari
Maandbeker (ZWC 12)
Dames
Liz Lekransky 42
Fayah Roose 40
Elma August de Meijer 39

Heren
Dennis Peek 38
Hans de Weerd 37
Edwin Roose 36

22 februari
Mixed morning SBF
Dames
Elma August de Meijer 36
Mariëtte Scheltens 36
Liz Lekransky 34

Heren
Bert Hoekman 42
IJp Verweij 38
Johan IJtsma 36

17 februari
ZWC11
Dames
Fayah Roose 50
Elle Wien 41
Elma August de Meijer 40

Heren
Thijmen van Zijl 47
Dennis Peek 40
Pete vab Bovene 40

10 februari
ZWC10
Dames
Mariëtte Scheltens 46
Jettie Zijlstra 39
Angelique Sibon 37

Heren
Thijmen van Zijl 46
Edwin Roose 38
Kevin Peek 37

8 februari
Herenochtend 4
Joop Faber 38
Bert Hoekman 38
Fester Klok 36

3 februari
Pitch & Putt
Dames
Angelique Sibon 59
Jettie Zijlstra 59,3
Elma August de Meijer 62,3

Heren
Norbert Troost 51,3
Dennis Peek 52
Kevin Peek 52,7

1 februari
Mixed morning strokeplay
Dames
Jettie Zijlstra 53,3
Elma August de Meijer 55,3
Liz Lekransy 60,7

Heren
Andries Klarenbeek 50,3
Fester Klok 50,7
Joop Geurts 51,7

27 januari
Maandbeker(zwc9)
Dames
Elle Wien 44
Liz Lekransy 41
Jettie Zijlstra 40

Heren
Denis Peek 44
Ronald van Rooijen 44
Paul van Tuin 43

25 januari
Mixedmorning sbf
Dames
Elma August de Meijer 37
Marion Vogelaar 36
Maria de Jong 34

Heren
Joop Geurts 40
William Punt 37
Hans de Weerd 37

20 januari
ZWC8
Dames
Angelique Sibon 37
Liz Lekransky 35
Mariëtte Scheltens 35

Heren
Paul van Tuin 45
Victor Roose 41
Ronald van Rooijen 40

13 januari
ZWC 7
Dames
Angelique Sibon 39
Elma August de Meijer 37
Maria de Jong 37

Heren
Bert van Klingeren 41
Andries Klarenbeek 40
Hans de Weerd 39

11 januari
herenochtend
Joop Faber 41
Johan IJtsma 40
William Punt 39

06 januari
pitch en putt 2
dames
Elma August de Meijer 55,3
Angelique Sibon 60

heren
Kevin Peek 50,7
Thijmen van Zijl 52,7
Paul van Tuin 53

Uitslagen 2017

23 december
Maandbeker/zwc6
Dames
Elma August de Meijer 36
Elle Wien 34
Anny Pijpers 33
Heren
Hans de Weerd 40
Thijmen van Zijl 39
Norbert Troost 38

7 december
Mixed Möring strokeplay.
Dames
Maria de Jong 50,7
Wil Osterhaus 54,7
Jettie Zijlstra 57,3
Heren
Fester Klok 50,7
Joop Faber 52,3
Johan IJtsma 53,7

2 december 2017
Pitch and put
Dames.
1 Maria de Jong 59p
2 Angelique Sibon 61p
3 Jettie Zijlstra 61p
Heren
1 Paul van Tuin 44p
2 Dennis Peek 50p
3 Kevin Peek. 51p

30 november 2017
Mixed morning SBF
Dames
1 Jettie Zijlstra 42p
2 Maria de Jong 42p
3 Elma August de Meijer 38p
Heren
1 Bert Hoekman. 41p
2 Johan IJtsma. 39p
3 Fester Klok. 38p