Wedstrijden+uitslagen

Wst programma 2017-2018 def.

Uitslagen 2018
Zomer
19 april
9 holeswedstrijd
Dames
Elma August de Meijer 21
Bep Scharrenburg 20
Jeannette Snijders 19
Heren
Johan IJtsma 20
Hans de Weerd 19
Arjen de Jong 19

12 april
Herenochtend 1
Arjen de Jong 38
Fester Klok 34
Hans de Weerd 34

Cross Country
8 april
Dames
Elma August de Meijer 50
Maria de Jong 45
Angelique Sibon 45
Heren
Fester Klok 55
Dennis Peek 54
Pete van Bovene 50

Mixedmorning 1(strokeplay)
5 april
Dames
Maria de Jong 51
Elma August de Meier 54
Liz Lekransy 61
Heren
Arjen de Jong 49
Joop Geurts 57
Johan IJtsma 57

Paaswedstrijd
2 april
Dames
Maria de Jong 38
Elma August de Meijer 34
Demi Prins 32
Heren
Norbert Troost 41
Johan IJtsma 40
Hans de Weerd 35

Winter
Einduitslag zaterdag winter competitie
Dames:
Angelique Sibon 378
Elma August de Meijer 377
Elle Wien 369
Heren
Thijmen van Zijl 405
Hans de Weerd 379
Edwin Roose 371

Maandbeker (ZWC 16)
Liz Lekransky 34
Anny Pijpers 34
Elle Wien 32
Tycho Roose 35
Joop Faber 34
William Punt 33

Einduitslag Mixed morning winter
Dames
Elma August de Meier 187
Jettie Zijlstra 184
Maria de Jong 181
Heren
Bert Hoekman 196
Fester Klok 192
Johan IJtsma 187

29 maart
Dames
Elma August de Meijer 42
Jettie Zijlstra 40
Mariëtte Scheltens 40
Heren
Bert Hoekman 44
Joop Faber 42
Fester Klok 40

24 maart
Tussenstand ZWC
Thijmen van Zijl 369
Angelique Sibon 347
Hans de Weerd 346
ZWC15
Dames
Elle Wien 46
Angelique Sibon 45
Elma August de Meijer 42
Heren
Hans de Weerd 46
Edwin Roose 42
Denis Peek 41

22 maart
Commissieswedstrijd
Gewonnen door:
Mieke Groenevelt van Geloven
Fester Klok
Peter van Bovene
Gradus Jacobs

17 maart
ZWC 14
Dames
Angelique Sibon 41
Elma August de Meijer 41
Annie Pijpers 36
Heren
Ronald van Rooijen 44
Hans de Weerd 41
Paul van Tuin 39

15 maart
9 holes wedstrijd
Dames
Elma August de Meijer 25
Liz Lekransy 21
Heren
William Punt 22
Johan IJtsma 22
Jiska Marsal 20

10 maart
ZWC 13
Dames
Jettie Zijlstra 43
Angelique Sibon 37
Fayah Roose 37
Heren
Thijmen van Zijl 45
Norbert Troost 42
Edwin Roose 41

Eindstand Herenochtend
Joop Faber 117
Johan IJtsma 115
Fester Klok 111

8 maart
Herenochtend
Jiska Marsal 44
Hans de Weerd 42
Fester Klok 41

Eindstand Pitch & Putt 2017-2018
Dames
Jettie Zijlstra 177,9
Elma August de Meijer 178,9
Angelique Sibon 180
Heren
Paul van Tuin 153
Kevin Peek 154,1
Dennis Peek 157

3 maart
Pitch & Putt 4
Dames
Jettie Zijlstra 57,3
Angelique Sibon 62
Elma August de Meijer 62,3
Heren
Peter van Bovene 54,7
Kevin Peek 56,7
Denis Peek 57

24 februari
Maandbeker (ZWC 12)
Dames
Liz Lekransky 42
Fayah Roose 40
Elma August de Meijer 39

Heren
Dennis Peek 38
Hans de Weerd 37
Edwin Roose 36

22 februari
Mixed morning SBF
Dames
Elma August de Meijer 36
Mariëtte Scheltens 36
Liz Lekransky 34

Heren
Bert Hoekman 42
IJp Verweij 38
Johan IJtsma 36

17 februari
ZWC11
Dames
Fayah Roose 50
Elle Wien 41
Elma August de Meijer 40

Heren
Thijmen van Zijl 47
Dennis Peek 40
Pete vab Bovene 40

10 februari
ZWC10
Dames
Mariëtte Scheltens 46
Jettie Zijlstra 39
Angelique Sibon 37

Heren
Thijmen van Zijl 46
Edwin Roose 38
Kevin Peek 37

8 februari
Herenochtend 4
Joop Faber 38
Bert Hoekman 38
Fester Klok 36

3 februari
Pitch & Putt
Dames
Angelique Sibon 59
Jettie Zijlstra 59,3
Elma August de Meijer 62,3

Heren
Norbert Troost 51,3
Dennis Peek 52
Kevin Peek 52,7

1 februari
Mixed morning strokeplay
Dames
Jettie Zijlstra 53,3
Elma August de Meijer 55,3
Liz Lekransy 60,7

Heren
Andries Klarenbeek 50,3
Fester Klok 50,7
Joop Geurts 51,7

27 januari
Maandbeker(zwc9)
Dames
Elle Wien 44
Liz Lekransy 41
Jettie Zijlstra 40

Heren
Denis Peek 44
Ronald van Rooijen 44
Paul van Tuin 43

25 januari
Mixedmorning sbf
Dames
Elma August de Meijer 37
Marion Vogelaar 36
Maria de Jong 34

Heren
Joop Geurts 40
William Punt 37
Hans de Weerd 37

20 januari
ZWC8
Dames
Angelique Sibon 37
Liz Lekransky 35
Mariëtte Scheltens 35

Heren
Paul van Tuin 45
Victor Roose 41
Ronald van Rooijen 40

13 januari
ZWC 7
Dames
Angelique Sibon 39
Elma August de Meijer 37
Maria de Jong 37

Heren
Bert van Klingeren 41
Andries Klarenbeek 40
Hans de Weerd 39

11 januari
herenochtend
Joop Faber 41
Johan IJtsma 40
William Punt 39

06 januari
pitch en putt 2
dames
Elma August de Meijer 55,3
Angelique Sibon 60

heren
Kevin Peek 50,7
Thijmen van Zijl 52,7
Paul van Tuin 53

Uitslagen 2017

23 december
Maandbeker/zwc6
Dames
Elma August de Meijer 36
Elle Wien 34
Anny Pijpers 33
Heren
Hans de Weerd 40
Thijmen van Zijl 39
Norbert Troost 38

7 december
Mixed Möring strokeplay.
Dames
Maria de Jong 50,7
Wil Osterhaus 54,7
Jettie Zijlstra 57,3
Heren
Fester Klok 50,7
Joop Faber 52,3
Johan IJtsma 53,7

2 december 2017
Pitch and put
Dames.
1 Maria de Jong 59p
2 Angelique Sibon 61p
3 Jettie Zijlstra 61p
Heren
1 Paul van Tuin 44p
2 Dennis Peek 50p
3 Kevin Peek. 51p

30 november 2017
Mixed morning SBF
Dames
1 Jettie Zijlstra 42p
2 Maria de Jong 42p
3 Elma August de Meijer 38p
Heren
1 Bert Hoekman. 41p
2 Johan IJtsma. 39p
3 Fester Klok. 38p